BLATY

BLATY KUCHENNE

Wykonujemy blaty kuchenne i łazienkowe wg indywidualnych projektów i potrzeb naszych klientów. Blaty kuchenne jako bardzo wymagające wytrzymałościowo wykonywane są z materiałów twardych, odpornych na ścieranie i charakteryzujących się niską nasiąkliwością. Warunki takie spełniają granity, konglomeraty kwarcowe oraz spieki kwarcowe.

GRANIT

blat_spiek

Skała pochodzenia naturalnego posiadająca różnorodną kolorystykę. Twarda odporna na zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne.

KONGLOMERAT KWARCOWY

blat_spiek

Materiał sztuczny. Różnorodna kolorystyka wzbogacona o kolory niespotykane w naturze. Tworzone z myślą o blatach kuchennych i łazienkowych.

SPIEKI KWARCOWE

blat_spiek

 

Tworzone sztucznie z naturalnych składników t.j. iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne. Duża ich wytrzymałość sprawia iż płyty są dostępne w grubościach od. 3 mm do 2 cm.

WYKOŃCZENIA POWIERZCHNI

POLER

BANAN

 

Powierzchnia gładka błyszcząca

SATYNA

20150514_103804

 

Powierzchnia matowa lekko nabłyszczona o strukturze skórki pomarańcza

PLOMIEŃ / SZCZOTKA

20150511_195519

 

Powierzchnia jakby pogłębiony efekt satyny

RIGATO JUTA

20150514_103756

 

Powierzchnia jakby pogłębiony efekt satyny z wyraźnie zaznaczonymi liniami wzdłuż materiamłu

OBRÓBKI DODATKOWE

ZWIĘKSZENIE GRUBOŚCI BLATÓW

Standardowo dostępne płyty kamienne mają 2 i 3 cm grubości, poprzez łączenie elementów zaciętych pod kontem 45 stopni możemy jednak powiększyć ich grubość widoczną do dowolnej zgodnej z oczekiwaniem klientów.

blat_grubosc

OTWORY I OCIEKACZE

Wykonujemy również na zlecenie klienta otwory pod zlew (nakładany i podwieszany), pod płytę (nakładaną i zlicowaną, kran, gniazda itp. Istnieje również możliwość wykonania ociekaczy nacinanych i frezowanych.

blat