O NAS

POZNAJ NAS

ART DECO to firma oferująca kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia domów w kominki oraz wyroby z kamieni naturalnych. Od projektu, poprzez warsztatową obróbkę i profesjonalny montaż prowadzimy każde zlecenie dbając o szczegóły i ostateczne zadowolenie klientów. Proponujemy kominki wykonywane w różnych technologiach i stylach oraz wyroby kamieniarskie takie jak blaty łazienkowe i kuchenne, schody, parapety, posadzki  i okładziny ścienne. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna kadra pozwalają wyróżnić się nam na rynku oraz tworzyć produkty piękne i bezawaryjne. Celem naszym jest dążenie do ciągłego rozwoju, podążanie za trendami w projektowaniu oraz wymogami naszych klientów.

PROJEKTY 3D

Jedną z usług wyróżniających nas spośród innych firm na rynku jest usługa projektów 3D. Dlaczego warto z niej skorzystać ? Otóż wiele osób nie posiada tak rozwiniętej wyobraźni technicznej i przestrzennej by decydować tylko na podstawie opisu i odręcznego rysunku o rozmieszczeniu, kształcie czy kolorystyce wykonywanych przez nas przedmiotów. Łatwość natomiast wprowadzania zmian na etapie projektu jest gwarantem podjęcia właściwych decyzji oraz powstania niepowtarzalnych form i pomysłów.

POLECAMY PRODUKTY

SALON WYSTAWOWY

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wystawowego gdzie szczegółowo zapoznają się Państwo z naszą ofertą. Posiadamy ekspozycję gotowych realizacji oraz wkłady i piece kominkowe które pozwolą zapoznać się ze szczegółami inwestycji.

WARSZTAT KAMIENIARSKI

Nasza firma posiada własny zakład kamieniarski wyposażony w profesjonalne narzędzia i maszyny do odróbki kamienia dzięki czemu mamy pełną ofertę obróbek dostępnych na rynku takich jak otwory pod zlew podwieszany, ociekacz itp. Dysponujemy również ok 400mk kamienia na placu (dostępny od ręki) który można obejrzeć przeć podjęciem decyzji. Kamień jako surowiec naturalny jest zmienny kolorystycznie i strukturalnie i dlatego zawsze zachęcamy do obejrzenia konkretnej płyty przed pocięciem.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

Piece wolnostojące

Współczesne piece wolnostojące doskonale łączą w sobie funkcje ogrzewania z pięknym i eleganckim wyglądem, zaspokajając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Piece tego typu można dopasować w zasadzie do każdego wnętrza, a efekt wizualny będzie powalający. Podstawowa funkcja każdego pieca, czyli grzanie, również jest na najwyższym poziomie.

Paleniska (wkłady kominkowe)

Nowoczesne paleniska kominkowe to przede wszystkim wygląd oraz znakomita funkcjonalność. Doskonale komponują się z wnętrzami, zarówno nowoczesnymi jak i stylem retro. Obecnie produkowane paleniska zasilane są drewnem.

Blaty

Blaty kuchenne jako bardzo wymagające wytrzymałościowo wykonywane są z materiałów twardych, odpornych na ścieranie i charakteryzujących się niską nasiąkliwością. Warunki takie spełniają granity, kwarco-granity oraz spieki kwarcowe.

Łazienki

Łazienki wykonane z kamienia charakteryzują się doskonałą wytrzymałością oraz odpornością na zarysowania i zabrudzenia. Ze względu na właściwości kamieni są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a uniwersalność kamienia sprawia, że doskonale komponują się z każdym wnętrzem.

Schody

Kamienne schody posiadają swój niezaprzeczalny urok i sprawiają, że wnętrze domu nabiera dystyngowanego charakteru i wyglądu. Dobrze wykonane kamienne stopnie będą z powodzeniem służyły przez bardzo długie lata. Dzięki właściwościom kamienia utrzymanie schodów w czystości jest bardzo proste.

Projekty 3D

Na zamówienie naszych klientów wykonujemy od podstaw projekty 3d przykładowych realizacji kominków. Począwszy od opomiarowania pomieszczeń, wizualizacji komputerowej w trzech wersjach: prezentacja realistyczna, szkic oraz obraz w akwarelach. Z naszej strony otrzymują Państwo 3 propozycje aranżacji do wyboru